Bezprzewodowy elektroniczny termostat pokojowy BSOP producenta VIESSMANN ze stykiem beznapięciowym. Sterownik BSOP posiada chwilowe podświetlenie i składa sie z dwóch urządzeń z nadajnika który montujemy przy kotle kablem dwużyłowym oraz odbiornika, głównego sterownika z ekranem który stawiamy bądź montujemy na ścianie w najbardziej optymalnym miejscu .Nadajnik posiada podpórkę dzięki czemu sterownik możemy postawić w dowolnym miejscu.

Zadaniem regulatora jest utrzymanie zadanej temperatury. Termostat BSOP dedykowany jest do kotła Vitodens 100-W i 111-W ale może również współpracować z innymi urządzeniami. Urządzenie wykonane precyzyjnie i solidnie. Sterownik  o nowoczesnym wyglądzie bardzo dobrze się prezentuje. Estetycznie wykonana obudowa o szklanym froncie wyposażona jest w dotykowe przyciski. Termostat pokojowy BSOP jest łatwym  w obsłudze urządzeniem posiadającym program dzienny i tygodniowy.

Sterownik BSOP opcjonalnie można wyposażyć w dodatkowy czujnik temperatury zewnętrznej, dzięki czemu będziemy posiadali informację jaka jest temperatura na zewnątrz.

Kolejną ciekawą funkcją jest możliwość wyposażenia w czujnik temperatury podłogi, dzięki czemu można regulować temperaturę pomieszczenia na podstawie temperatury podłogi.

Termostat pokojowy BSOP

740.00 

Termostat pokojowy BSOP
– bezprzewodowy, elektroniczny termostat pokojowy,
z beznapięciowym wyjściem sterującym
– z cyfrowym zegarem sterującym,
z programem dziennym i tygodniowym
– przyciski dotykowe, front wykonany ze szkła o gr. 1 mm

Możliwy montaż. Zapytaj o szczegóły

Wybierz adres dostawy

Kategoria: SKU: 7629266
Marka:VIESSMANN