SÓL DO UZDATNIANIA WODY TABLETKI SOLNE CIECH

Przeznaczenie i Charakterystyka produktu:

Okrągłe tabletki (Chlorek Sodu – NaCl) z dolną i górną powierzchnią wypukłą cylindrycznie (soczewkowo), barwy białej, bez zapachu o słonym smaku, bez oznak szlamowania podczas rozpuszczania w wodzie, rozpuszczają się równomiernie, bez rozpadu na pojedyncze kryształy.

✅ Tabletki Solne CIECH są zgodne z normami obowiązującymi w Polsce.

✅ Produkt przeznaczony do procesów uzdatniania wody, m.in. do regeneracji wymienników jonitowych (środek regenerujący żywicę jonowymienną), regeneracji zmiękczaczy wody i filtrów multifunkcyjnych.

✅ Sól nie powoduje tzw. złogów solnych, mających wpływ na żywotność i skuteczność filtrów i zmiękczaczy wykorzystywanych w procesie uzdatniania i zmiękczania.

✅ Tabletki są produkowane z soli warzonej o zawartości substancji przeciwzbrylającej poniżej 3 mg/kg i nie posiadają w swoim składzie zanieczyszczeń mechanicznych.

✅ Tabletka jest bezzapachowa, a jej użycie zapewni wodzie doskonałe parametry. Woda będzie w pełni bezpieczna dla zdrowia i gotowa do natychmiastowego użycia.

✅ Posiada atest PZH a także świadectwo kontroli jakości.

Sól Ciech

69.99 

SÓL DO UZDATNIANIA WODY TABLETKI SOLNE CIECH Przeznaczenie i Charakterystyka produktu: Okrągłe tabletki (Chlorek Sodu – NaCl) z dolną i górną powierzchnią wypukłą cylindrycznie (soczewkowo), barwy […]

Na stanie

Możliwy montaż. Zapytaj o szczegóły

Wybierz adres dostawy

Kategoria: SKU: 15834
Marka:Ciech