Specjalizujemy się w produkcji i dystrybucji sprzętu do obsługi różnego rodzaju instalacji, jakie wykorzystywane są w domach i obiektach publicznych/komercyjnych. Prezentowana tutaj pompa cyrkulacyjna CWU znajduje zastosowanie w systemach służących do ogrzewania wody użytkowej w budynku. To energooszczędne urządzenie służy do zapewnienia ciągłego obiegu wody użytkowej od źródła ciepła do punktu czerpalnego wody. Dzięki niemu można znacznie skrócić czas oczekiwania na ciepłą wodę z korzyścią dla komfortu oraz portfela domowników!

Przeczytaj opis

Ta elektroniczna energooszczędna pompa cyrkulacyjna przeznaczona jest do wymuszania obiegu CWU (ciepłej wody użytkowej). Zastosowanie tego urządzenia pozwala na oszczędność do 90% energii elektrycznej oraz zapewnia znaczną redukcję zużycia wody. Posiada ona energooszczędny silnik zużywający do 3 Wat energii elektrycznej. Przeznaczona jest do montażu w budynkach jednorodzinnych oraz posiada w komplecie zawór zwrotny do montażu po stronie tłocznej.

Energooszczędna pompa obiegowa CWU

Oferowane tutaj urządzenie umożliwia utrzymywanie stałego obiegu medium w instalacji, przyczyniając się do znacznego obniżenia zużycia wody w skali miesiąca. Ta energooszczędna pompa cyrkulacyjna jest powszechnie wykorzystywana w budynkach, w których występują  znaczne odległości pomiędzy kluczowymi elementami instalacji wodno-kanalizacyjnej tzn. zasobnikiem wody a poszczególnymi punktami jej użytkowania. Pompę cyrkulacyjną CWU należy zainstalować w domu jednorodzinnym, w celu usprawnienia działania systemu i oszczędności w opłatach za media. W Diamond świadczymy usługi doradztwa przy doborze sprzętu, a także zapewniamy jego profesjonalny serwis techniczny.

POMPA CYRKULACYJNA C.W.U. ELEKTRONICZNA ENERGOOSZCZĘDNA PREMIUM

380.00 

• Przeznaczona do wymuszania obiegu czynnika w
instalacji ciepłej wody użytkowej
• Posiada energooszczędny silnik zużywający do 3 Wat
energii elektrycznej
• Wysokość podnoszenia – 4 metry
• Klasa ciśnieniowa ≤ 10 bar
• Klasa temperaturowa ≤ 95°C
• PARAMETRY 220-240V, 50/60Hz; 2-8W, TF95, KLASA
155

Możliwy montaż. Zapytaj o szczegóły

Wybierz adres dostawy

Kategoria: SKU: 5907547681554
Marka:DIAMOND