Vitodens 100-W: Niezwykle atrakcyjny kocioł wiszący do ogrzewań mieszkań i domów jednorodzinnych + nierdzewny podgrzewacz C.W.U. Vitocell 200-V 140l

ZAWARTOŚĆ PAKIETU


 • Kondensacyjny jednofunkcyjny kocioł gazowy Vitodens 100-W typ B1HF
 • Podgrzewacz c.w.u. Vitocell 200-V o pojemności 140 litrów
 • Termometr elektroniczny wody użytkowej
 • Czujnik temperatury C.W.U.
 • Zestaw przyłączeniowy ze stali nierdzewnej

 

OPIS KOTŁA VITODENS 100-W 


 

Kompaktowe i efektywne wiszące gazowe kotły kondensacyjne z nadzwyczaj atrakcyjnym stosunkiem ceny do korzyści

Jesteśmy producentem z wieloletnim doświadczeniem w wielkoseryjnej produkcji kotłów wiszących. Poznaj nasz nowy produkt – niezwykle atrakcyjne cenowo, wciąż z tą samą wysoką jakością sygnowaną logo naszej marki – kocioł Vitodens 100-W ze zintegrowanym 46-litrowym ładowanym zasobnikiem c.w.u. ze stali szlachetnej.

Dzięki nowoczesnym podzespołom gazowy kocioł kondensacyjny w nowej odsłonie jest nadzwyczaj kompaktowy, cichy i łatwy do wkomponowania w każde pomieszczenie. Boczne odstępy serwisowe, wymagane przy innych kotłach, w przypadku Vitodens 100-W są zbędne, ponieważ wszystkie przyłącza są dostępne od przodu urządzenia. Dzięki temu kotły wiszące Vitodens nadają się idealnie do domów i mieszkań, w których konieczna jest modernizacja systemu grzewczego bez organizacji przebudowy pomieszczeń.

 

Technika, umożliwiająca wykorzystanie mieszanin gazu ziemnego z wodorem do ogrzewania budynków już istnieje i jest dostępna na rynku. Gazowe kotły kondensacyjne najnowszej generacji Vitodens 100 mogą już dzisiaj pracować z 20-procentową domieszką wodoru. Dlatego właściciele domów, którzy zdecydują się na te nowoczesne kotły wiszące, będą już doskonale przygotowani na wymagania przyszłości.

 

Vitodens 100-W/111-W – inteligentna centrala energetyczna dla najbardziej wymagających, w atrakcyjnej szacie wzroniczej, w kolorze perłowo–białym.

 

CECHY KOTŁA VITODENS 100-W


Palnik MatriX-Plus – serce Twojego kotła

Palnik MatriX-Plus szczyci się efektywną i cichą pracą oraz niskimi emisjami substancji szkodliwych. Specjalna powierzchnia promiennikowa MatriX ze stali szlachetnej jest niewrażliwa na wysokie temperatury, zapewniając wysoką wydajność i trwałość eksploatacyjną palnika.

Lambda Pro – obniża koszty

Układ automatycznej kontroli jakości spalania kompensuje wahania jakościowe gazu i powala utrzymać najwyższą sprawność spalania. To oznacza bezpośrednią redukcję kosztów eksploatacji i stale wysoką efektywność kotła.

palnik

 

Wymiennik ciepła Inox-Radial ze stali szlachetnej – efektywny i trwały

Odporny na korozję wymiennik ciepła Inox-Radial wykonany ze stali szlachetnej jest sercem kotła kondensacyjnego Vitodens 100-W. Przemienia on efektywnie energię spalania gazu w ciepło praktycznie bez strat, z wysoką sprawnością wynoszącą aż 98%. Wyróżnia się przy tym niezawodnością i trwałością właściwą dla wysokiej jakości stali szlachetnej.

Wymiennik

 

Prosta obsługa na wyświetlaczu siedmiosegmentowym

Siedmiosegmentowy wyświetlacz LED z nowej platformy elektroniki cechuje się bardzo prostym i łatwo zrozumiałym sposobem obsługi oraz wzornictwem w stylu „czarnego panelu”. Pozwala on na komfortowe regulowanie instalacji grzewczych z jednym bezpośrednim i/lub jednym mieszaczowym obiegiem grzewczym.

Wyświetlacz

 

BUDOWA KOTŁA VITODENS 100-W


Budowa

 

DANE TECHNICZNE KOTŁA VITODENS 100-W


 • Gazowy wiszący kocioł kondensacyjny, 3,2 do 32 kW
 • Dostępny jako kocioł jednofunkcyjny (typ B1HF) lub dwufunkcyjny (typ B1KF)
 • Sprawność znormalizowana: 98% (Hs) / 109% (Hi)
 • Zakres modulacji mocy do 1:10
 • Energooszczędna pompa obiegowa z elektroniczną regulacją obrotów
 • Klasa efektywności energetycznej: A
 • Wysoki komfort korzystania z ciepłej wody użytkowej, dzięki funkcji podgrzewu dyżurnego (kocioł dwufunkcyjny)

 

Dane techniczne

VITOCELL 200-V PODGRZEWACZ C.W.U. ZE STALI NIERDZEWNEJ Z WĘŻOWNICĄ I CZUJNIKIEM TEMPERATURY 140 L 


 

Zastosowanie stali nierdzewnej w budowie podgrzewaczy wody użytkowej zapewnia najwyższą trwałość i higienę przygotowania ciepłej wody użytkowej. Brak konieczności stosowania anody ochronnej, zabezpieczającej przed korozją pozwala uniknąć dodatkowych kosztów.

Podgrzewacz wyposażony jest w skuteczną izolację termiczną z pianki poliuretanowej o grubości 50 mm zapewniającą minimalne straty dyżurne, dzięki temu podgrzewacz osiąga wysoką klasę efektywności energetycznej „A”. Twardy płaszcz zewnętrzny zabezpiecza przed przypadkowymi uszkodzeniami, a lakierowanie w kolorze Vitopearlwhite tworzy eleganckie i jednolite połączenie z kotłami serii Vitodens.

Niewielka waga podgrzewacza ułatwia jego transport i ustawienie w miejscu montażu. W zakresie dostawy znajdują się rury karbowane, przyłączeniowe wykonane ze stali nierdzewnej, czujnik temperatury wody użytkowej oraz elektroniczny termometr.

 

Dane techniczne

Wymiary

 

APLIKACJA VICARE


wifi

Oszczędność energii, wygoda i bezpieczeństwo dzięki aplikacji ViCare

Kotły kondensacyjne Vitodens z nową platformą elektroniczną posiadają zintegrowaną bramkę WiFi. W zestawieniu z aplikacją ViCare, obsługa systemu grzewczego jest bardzo prosta i intuicyjna.

Aplikacja dostarcza informacje na temat aktualnego stanu pracy systemu grzewczego, programów czasowych dla ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej oraz pozwala na bezpośredni kontakt z lokalnym serwisantem Viessmann. Aplikacja pozwala monitorować koszty zużywanej energii i jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Pakiet Vitodens 100-W, typ B1HF z Vitocell 200-V, ze stali nierdzewnej, 140 l

12,507.00 13,011.00 

Kondensacyjny,
jednofunkcyjny kocioł
gazowy Vitodens 100-W,
typ B1HF
W zestawie pakietowym z :

-podgrzewaczem c.w.u
Vitocell 200-V, ze stali
nierdzewnej, o pojemności
140 litrów z mozliwością
podłączenia grzałki elektrycznej
– termometrem elektronicznym
wody użytkowej
-czujnikiem temperatury wody
użytkowej
– zestawem przyłączeniowym
podgrzewacza z elastycznych
rur ze stali nierdzewnej

Możliwy montaż. Zapytaj o szczegóły

Wybierz adres dostawy

Kategoria: SKU: Brak danych
Marka:VIESSMANN